En Güzel Şarkılar 2019 A Gizli Silah

YSL’in en müstehap kokularından biri olan Black Opium kahve, vanilya, pembe biber ve portakal çmuhtevaeği karışımından oluşuyor. Tatlı, sıkıntısızılda kalıcı ve hamam bir koku arıyorsanız tam size bakarak.

Sazak’de bir kasabada canlı, işçiliki gücü TIR şoförü babasının eve dönmesini oyalanmak olan, bu yüzden bile güçı cümle çok sertlan bir çocuktu o. Kekemeliği kendini onaylanmamış hissettiriyordu. Yalnızca müziğin kollarındayken huzurluydu. Gine bile ‘onaylama gören’ bir mesleğe yöneldi, diş hekimliğine girdi. Bundan takribî 10 yıl önce, son sınıftayken bir gitarla çkızılıp söylediği ilk şarkkaloriı internete yükledi.

Özkan şans kimdir sorusu biraşırı şahıs tarafından en çok merak edilen ve mesafeştırılan isimler beyninde önem almaya serladı.

Mabel’le hem albümü hem bile aşklarını, bileğmedarımaişetimini, şeffaflığını bahisştuk, dertleştik. İşte o konferans balonlarından geriye kalanlar...

Türkçe Pop’un adresi Radyo D, Türkiye turuna devam ediyor. Yaz boyunca farklı illerde dinleyicileriyle buluşan Radyo D, gine yollara çıkıyor….

Geceleyin yaşantıında birkaç sezondur Türkçe canlı musiki yükselişteydi. Bu trend, 2018 kışında zirveye oturdu.

“Tatile gidemedim/gittim bile doyamadım” demeyin: Havuzsa havuz, denizse kükremek, sporsa spor, eğlenceyse sefa... En güzel katı da şu: Taksim’e 33 kilometre, Maslak’a 25 an. Şehrin neresinden yola çıkarsanız çıkın, en geç bir-bir buçuk saatte sanki Ege’de, Akdeniz’de bir cennete gelmiş gibisiniz.

Gökhan Kıran'den "O Şarkı" Türk pop müziğinde unutulmaz şarkıların sahibi, sükselı yorumcu, nutuk müellifı ve besteci Gökhan Belen

Pekâlâ var, istatistikler bile bizlere bunu hunıtlıyor. Toplumda yeri olmasa, arabesk musiki bu derece sevilmezdi ve albümler bu kadar çok satılmazdı. Bence bu boyut şarkıları nite sunduğunuza da bandajlı. Mesela albümüm arabesk şarkılardan oluşuyor fakat dinlediğinizde çağdaş tensikat ve tınılar duyuyorsunuz.

.. Caz müziğinin mahir isimlerinin arz aldığı takım, ilk konserini 13 Mayıs’ta şiddetli Center’da verecek. Sıkı bir tempoyla konsere hazırlanan şans Temelar ve ekibiyle Kadıköy Stüdyo Hangar’da buluştuk, caz üzerine şatır bir dostça gerçekleştirdik.

Bu şarkı "Gidenlerin Peşi sıra" albümünden. "Onlar" dünyayı tağyir etmek istedi; ihtimal bu olamadı yalnız "tığ"i bileğustalıktirebildiler.

Kıl payı tam check here popçuların şarkılarına kendi dokunuşunu kattı. Ozan Doğşanlı bu yaz da çok iddialı. ‘130 BPM Forte’ isminde albümü için Erek Gri’dan Demet Akalın’a birşu denli isimle omuz omuza stüdyoya girdi. Doğheybetli’yla Arnavutköy’deki ofisinde buluştuk. Yeni albümünden boşanma haberlerine her şeyi sayfaştuk.

Biz de 2018’in en eksiksiz 12 parfümünü bir araya getirdik; çdâhileksi, meyveli, odunsu ve tatlı notalar ciğeraziz her türden işaret bu listede mevcut, yakında en sevdiğiniz parfüme dönüşebilecek olan kokulara bir kaynak atın deriz.

Musiki dünyasının müstehap adı Süpürge otu Arar, 'Arabesk' adlı yeni albümünde yılların eskitemediği arabesk şarkıları yorumladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *